קבעי פגישת ייעוץ

02-970-1414

המרכז לקהילה

המרכז לאמנות חזותית “סטארט” מציע מגוון פעילויות אמנותיות לבחירתכם, המעניקות הזדמנות ללמוד אמנות לשם יצירה והנאה, להרחיב את הדעת והנפש ולהתעצם במגוון עשיר ומקצועי. אנחנו רואים את האמנות כשפה המחברת בין אנשים וקהילות שונות בעירינו ונותנים אפשרות לכל אחד ואחת לגעת בנקודת היצירתיות שלו ולהשתתף בחוויה אמנותית, תוך ביטוי אישי והקניית כלים שיאפשרו להמשיך ליצור גם אחרי הפעילות. בין פעילות המרכז ניתן למצוא קורסים יעודיים בתחומי אמנות שונים, לטווחי גיל מגוונים, מפעילות לגיל הרך, ועד סדנאות לגיל הזהב, כמו כן אנו מקיימים שיתוף פעולה עם מוסדות חינוך בעיר להקמת ועיצוב מרכזי שהיה ולמידה, סדנאות ופעילויות קצרות.

קישוט מרחב קהילתי

סטארט מציעה פעילות קהילתית בה תושבי השכונות השונות יכולים להשתתף יחד על מנת ליצור תהליך יצירתי לקישוט מרחבים ציבוריים, כגון המתנ"סים, מרכזי פנאי או מסחר ועוד מקומות ברחבי העיר. 

הקישוט נעשה על פי נושא הנבחר מפי העירייה או גורמים אחרים וכולל עבודה שיתופית של ילדים ומבוגרים כאחד. הפעילות מתבצעת בקבוצות קטנות בשיתוף עם צוות המרכז לאמנות סטארט.

במשך הפעילות, המשתתפים מתנסים בטכניקות שונות שאמנות, לומדים לכבוד בקבוצת יוצרים ומפיקים את המירב מתוך היכולות וכשרונות שלהם.

 

פעילות בתי ספר

סטארט מארגנת פעילויות במגוון מוסדות חינוך בעיר ונותנת מענה לדרישות החינוכיות של כל פרויקט על מנת לייצר סביבה לימודית מושקעת ומטופחת לכל תלמיד. 

בפעילויות אלו התלמידים יוצרים קישוט לקיר בית הספר עצמו או למרחב ציבורי אחר בעיר, תוך שיש להם גישה לבקר ולהתפאר מיצירתן התלויות והתורמות כל כך לאוירה החיובית של המקום.

תהליך יצירת הקישוט נעשה במרחב הכיתתי של התלמיד בשילוב הדרכה אמנותית מהצוות המקצועי שלנו.

סדנאות לקהילה

סטארט מארגנת סדנאות קצרות, בנות 5-12 מפגשים, המתקיימות במשך השנה בתחומים שונים כגון אמנות חזותית, עיצוב קרמי, צבעי אקריליק, עיצוב פסיפס, צורפות ועוד. 

סדנאות אלו מעניקות את ההזדמנות ללמוד אמנות לשם יצירה והרחבת הדעת, ובהן תוכלו לרכוש שיטות וטכניקות אמנותיות מקצועיות ומגוונות, שיאפשרו לכם להמשיך ליצור אחרי זה גם בבית.

 

הרישום לשנת הלימודים תשפ"ג בעיצומו!

דילוג לתוכן